ZAGINĄŁ ALEK!!!

ZAGINĄŁ ALEKSANDER KUCZMA! Jeśli widzieliście Aleczka (ma 4 lata), jeśli wiecie cokolwiek – gdzie może przebywać, czy jest bezpieczny, jak się czuje, BARDZO PROSIMY O KONTAKT!

Od dłuższego czasu w mieszkaniu w którym podobno przebywał Alek nic się nie zmienia – we wszystkich oknach rolety szczelnie pozaciągane, nie słychać jego głosu, nie chodzi do przedszkola, nikt nic nie wie, ani sąsiedzi ani przechodnie w okolicy.

Nie wiemy co się z nim dzieje, ostatnie wieści to raport kuratora z początku lipca, wiemy że przebywał wtedy w Gdańsku na ul. Cieszyńskiego (Chełm), może też przebywać w Warszawie na ul. Grzegorzewskiej (Ursynów). Uzyskałem w sądzie zabezpieczenie 2 tygodni naszych wspólnych wakacji z synkiem w sierpniu, ale mama Alka konsekwentnie uniemożliwiła nam spotkanie. Zgłosiłem zaginięcie Policji, ale dalej nic nie wiadomo, także kuratorzy nie mogą się skontaktować z matką Alka, nie odbiera telefonów, nie otwiera drzwi.

Jeśli możesz w jakikolwiek sposób pomóc, ZADZWOŃ: 797 279 426 lub NAPISZ

BĘDZIEMY WDZIĘCZNI ZA WSZELKĄ POMOC!!!

Tata Aleczka, Dziadkowie i cała rodzina

Aleksander Kuczma 10.12.2012

Zgłoszenie zaginięcia Aleksander Kuczma

3 myśli nt. „ZAGINĄŁ ALEK!!!

    • Dalej nic nie wiadomo, zaginięcie zgłosiłem Policji, oni to traktują jako porwanie rodzicielskie. Jak tylko pojawią się jakieś informacje będziemy pisać.

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

5 048 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>