Ojcowie w Warszawie

W sobotę 03.08.2013, na Placu Zamkowym w Warszawie zbieraliśmy z Przemkiem Wollenszlegerem, ojcami ze stowarzyszenia Dzielny Tata oraz dzielnymi towarzyszkami ojców podpisy pod projektem zmian ustawy Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz ustawy Kodeks postępowania cywilnego. Zmiany te mają zagwarantować dzieciom obecność w ich życiu obojga rodziców (szczególnie gdy rodzice się rozstają) oraz zrównać prawa matki i prawa ojca do opieki nad dzieckiem.

Warszawa przyjęła nas gorąco! Słońce prażyło, upał rozkładał na łopatki, ale my się nie ugięliśmy i zebraliśmy ponad 500 podpisów! Była też ekipa filmowa z TVN24 – może uda się Wam zobaczyć nasze spalone słońcem twarze gdzieś w odmętach mediów. Dziękujemy wszystkim którzy wsparli nas swoim głosem, wszystkich życzliwych i tych, którzy poświęcili swój czas na rozmowę – wychodzimy na ulicę nie tylko po podpisy, ale także żeby spotkać Was, wymienić opinie, pokazać nieznaną stronę rodzicielstwa i troski o dzieci.

Jeśli chcesz się do nas przyłączyć lub pomóc, wejdź TU.

Zapraszamy do obejrzenia filmów z akcji w Warszawie, a poniżej foto-relacja:

Filip Kuczma i Aleksander Kuczma - www.mamteztate.pl

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

5 048 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>