Janek

Kochany Aleczku!

Chciałbym żebyś wiedział, że 20 września 2014 roku urodził się Twój braciszek. Ma na imię Janek, jest zdrowy, spokojny i cudowny jak Ty. Jaś jest bardzo do Ciebie podobny jak byłeś maluszkiem. Wracają do mnie wszystkie wspomnienia tych wspaniałych chwil kiedy mogłem być przy Tobie, obserwować jak się rozwijasz i pomagać Ci pojąć zawiłości i piękno świata. Żyję nadzieją, że już wkrótce będziesz mógł osobiście poznać braciszka i nie mogę już doczekać się chwili gdy będę mógł tulić Was obu, zabrać nad morze albo gdzie tylko będziesz chciał, czasu który będziemy mogli spędzić razem. Wierzę, że pokochasz Janka i będziesz dla niego najwspanialszym starszym bratem na ziemi.

Pamiętaj Aleczku, że bardzo Cię kocham i nie ma chwili bym o Tobie nie myślał. Tata Filip, Kasia i Dziadkowie robią wszystko co w ich mocy abyś znowu mógł być z nami. Kocham Cię synku i bardzo za Tobą tęsknię.

 Janek

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

5 048 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>