Aleczku masz już 5 lat!

Kochany Synku!

Z okazji Twoich 5 urodzin życzymy Ci samych radości, miłości i szczęścia. Bardzo za Tobą tęsknimy!!! Pamiętaj, że zawsze będziemy Cię kochać. Jesteś w naszych sercach i myślach każdego dnia. Nigdy z Ciebie nie zrezygnujemy, wciąż żyjemy nadzieją że wkrótce nadejdzie czas, w którym znów będziemy mogli być blisko Ciebie.
Dziś mijają dokładnie 2 lata i 7 miesięcy odkąd zostaliśmy całkowicie rozdzieleni, choć mieszkasz tak blisko, że niemal mógłbym Cię zobaczyć z okna.To więcej niż połowa Twojego życia…
Robimy co możemy żeby przerwać tą rozłąkę. Nigdy nie zapominaj że Tata, Dziadkowie i cała Rodzina bardzo Cię kocha! Bardzo chciałbym, żeby kolejne lata mijały Ci w atmosferze spokoju, radości, żebyś szedł przez życie otoczony miłością całej rodziny – i Mamy, i Taty, wszystkich Dziadków i tych licznych osób które pokochały Cię i myślą o Tobie nieustannie. KOCHAMY CIĘ, NIC I NIKT NIGDY TEGO NIE ZMIENI!

Alek Kuczma ma już 5 lat

Chcieliśmy razem z Babcią i Dziadkiem dać Ci osobiście prezenty urodzinowe, ale nikt nie otworzył nam drzwi, dlatego część z nich zostawiliśmy pod drzwiami domu gdzie według informacji z sądu mieszkasz. Mamy nadzieję że – inaczej niż paczka Bożonarodzeniowa – zostały Ci przekazane i możesz się nimi cieszyć.

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

5 048 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>