Postanowienie – zabezpieczenie kontaktów

Sąd w Gdańsku wydał postanowienie stanowiące zabezpieczenie moich z synem kontaktów mimo zapewnień mamy Alka, że nie ma takiej potrzeby bo… ONA ABSOLUTNIE TYCH KONTAKTÓW NIE UTRUDNIA. Oprotestowała też termin wakacji przyznanych mi z synkiem przez sąd. Dodam jedynie, że termin ten został ustalony przez nas oboje, w obecności naszych adwokatów. Ku mojemu zaskoczeniu (wtedy jeszcze dziwiło mnie takie zachowanie) wkrótce po wydaniu 1 postanowienia mama Alka z szyderczym uśmiechem zakomunikowała mi, że nigdzie nie wyjadę, na żadne wakacje ona zgody nigdy nie wyrażała a jej adwokat może to potwierdzić! Poza tym poinformowała mnie, że w terminie przyznanym mi przez Sąd Alek wyjeżdża z nią na „dawno planowane i opłacone wakacje”, które jak się okazało odbyły się …na RODOS – czyli tzw. Rodzinnym Ogródku Działkowym Ogrodzonym Siatką :) należącym do cioci Alka. Do dnia dzisiejszego zagadką pozostaje dla mnie jakiej kwoty zażądała ciocia za udostępnienie altanki i z jakim wyprzedzeniem trzeba tam bukować noclegi  :)
Koniec końców udało nam się z Alkiem spędzić te wakacje wspólnie, choć jego mama chciała nam je podzielić i rozwlec według własnego uznania, oczywiście dla dobra dziecka. Alek jednak czuł się dobrze i wszystko było w porządku, więc został ze mną na całe 2 tygodnie zgodnie z orzeczeniem sądu, co potem malowniczo było określane w pismach i w sądzie jako „porwanie”.
Postanowienie o zabezpieczeniu kontaktów Aleksandra Kuczma z ojcem Filipem Kuczma

1

 

2

2

3

3

4

4

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

5 048 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>