Postanowienie – zabezpieczenie kontaktów wykonalne

W teorii postanowienie stanowiące zabezpieczenie kontaktów jest podstawą do jakichkolwiek działań na rzecz unormowania spotkań z dzieckiem w trakcie rozwodu. W praktyce bywa różnie – zależnie od tego jak rozsądną i odpowiedzialną osobą jest drugi rodzic (w 99% matka). Jeśli jest egoistką i wpadnie na pomysł by utrudnić swojemu byłemu partnerowi życie, ma cały wachlarz możliwości by to zrealizować.

Najprościej jest odseparować takiego delikwenta od ukochanego dziecka – metoda łatwa i skuteczna, a co więcej, można to robić bezkarnie. Oczywiście skutkiem ubocznym tego planu jest złamanie psychiki własnego dziecka, pchnięcie go w mroczne zakamarki duszy, ale to przecież w tym planie najmniej ważne. Alienacja rodzicielska – bo tak profesjonalnie można nazwać rozdzielenie dziecka z drugim rodzicem, zwykle ojcem – daje owoce w postaci braku umiejętności radzenia sobie w dorosłym życiu, małej odporności na stres, przestępczości wśród młodocianych, braku umiejętności tworzenia dobrych i trwałych związków z ludźmi (nie tylko miłosnych), skłonności do homoseksualizmu, zwiększenia ryzyka popadania w depresję i choroby psychiczne. Dzieci wychowujące się bez ojców to często kaleki życiowe, które nie chcą takiego życia, więc same je sobie odbierają.

Sąd zabezpieczył moje kontakty z synem 1 lipca 2011. Od 6 grudnia 2011 nie widuję go wcale. W jakim stanie jest Alek, można przeczytać TU i TU.

postanowienie  o zabezpieczeniu kontaktów (1) postanowienie  o zabezpieczeniu kontaktów (2) postanowienie  o zabezpieczeniu kontaktów (3)

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

5 048 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>