Opinia przedszkolanki o Alku

Na wniosek sądu zajmującego się sprawą kontaktów Alka z dziadkami (moimi rodzicami), sporządzona została opinia przedszkolanki o zachowaniu Alka. Opinia potwierdza spostrzeżenia psychologa i obrazuje dramatyczny stan psychiczny oraz emocjonalny dziecka. Co znamienne, władze przedszkola zostały okłamane przez mamę Alka, że istnieje postanowienie zakazujące mi zbliżania się do synka oraz że dostarczy ona odpowiednie dokumenty. Aleczek uczęszczał do przedszkola od września 2012 r. i został z niego zabrany po tym, jak przedszkolanka – autorka poniższej opinii – złożyła zeznania w sądzie prowadzącym sprawę rozwodową. Treść zeznań znajduje się TUTAJ.

Warto dodać, że przedszkolanka została wezwana na świadka przez mamę Alka, bo ja nie wiedziałem nawet do którego przedszkola synek został zapisany. W tej kwestii nic się nie zmieniło – wedle oświadczenia mamy Alka, nie uczęszcza on do żadnego przedszkola, choć ma już 5 lat i w związku z obniżeniem wieku obowiązku szkolnego powinien uczyć się w tzw. „zerówce”.

Opinia przedszkolanki o Alku

Opinia przedszkolanki o Alku

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

5 048 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>